tam bir genç
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tam bir genç

tam bir genç'in adresi bir forum!!!!!!!!!

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri

YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri Empty
MesajKonu: Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri   Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri I_icon_minitimePerş. Eyl. 11, 2008 11:40 am

Hepimizin bildiği gibi en çok tutulan silahlar (ak47,m4a1,deagle,galil,famas,awp) dir. Bunları Kullanmak Sandığınız kadar kolay değildir. Ak47 den taktikler : Headshot atmak için uzaktan 2 3 mermi atılmalıdır ve bırakılmalıdır ve bu sürekli tekrarlanır basın bırakın yani Very Happy eğer adam yakındaysa ayaklardan başlanıp kafaya doru tarayın - Deagle : Headshot için sağ sola kaçmak çok önemlidir ve mermileri çok dikkatli kullanın tek mermiyle bile hs atabilirsiniz kafaya çalışın. - m4a1 : susturuculu, susturucuz farketmez Ama susturucusuz herzaman en iyisidr bence mermiler daha sert gider bu silah kullanmaya başladığınız anda sizi etkileyen bir silahtır. uzaktan kafaya 6 mermi civarında sıkıp bırakın yine aynısı hs için. - Ben bunlardan bazılarını sizinle paylaştım uygulamak size kalmış. -- Asakir-i Azam..
ciko_gfb
Admin

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri   Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:41 pm

burda anlatmışında csde fena yeniyodumseni Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri   Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:45 pm

Ahaha beni mi yeniyodun sen qweqwe sadece gülüyorum. lol! - Im a pro Cool Very Happy:D
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri   Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri I_icon_minitimeCuma Eyl. 12, 2008 1:46 pm

Gel her zaman vs ye açığım (havada,karada,suda) afro

Counter-Strike 1.6 Oyun Taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-